top of page

VYBERTE SI SVATEBNÍ VYZÁŽISTKU

Líčení, účes jsou úkony každodenního života, které zvládne každá žena. Ale svatba je jedinečný den, který vyžaduje trošku jinou péči, nemyslíte?

Na svatební den chce být každá nevěsta ta nekrásnější na světě. A proto by jistě měla využít i profesionální vizážistku a vlasovou stylistku, která může nabídnout zkušenosti s tímto jedinečným dnem.

 

Svatební barvy

Určité spektrum barev, které je specifické přímo pro svatbu vám zkušená vizážistka pomůže vybrat. Profesionální vizážistka vám také vybere líčení, které sluší právě vám a přesně na tento den.

 

Zkouška svatebního líčení

Ještě než nastane váš den D, můžete si v salóně, nebo jinak určeném místě vše vyzkoušet abyste měla jasno. Můžete vyzkoušet i více variant, a tak zjistíte co vám nejvíce sedí a nejvíce se vám líbí.


 

Výběr make-upu

Také vám vizážistka pomůže s výběrem podle vašich preferencí a zkombinujete společně tak styl z běžného a slavnostního líčení.

 

Svatební balíčky

Velmi často jsou na výběr služby v podobě balíčků, které obsahují různé kombinace zkrášlení (prodloužení řas, make-up, účes atd.)


 

MUAH

Často se také můžete setkat se zkratkou MUAH. Tato zkratka znamená Make Up And Hairstylist. V tomto případě se vám dostane nejen líčení, ale také úprava účesu pro váš svatební den.

 

Líčení svatebčanů

Další výhodou profesionální vizážistky je, že nalíčí a vkusně upraví i například družičky nebo maminky.

 

17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page